GALA KLASY LASER 2013

 GALA KLASY LASER 2013

 

Jest czas ciężkiej pracy i czas spijania śmietanki. Jesień to okres spotkań i uroczystości, na których każdy ze sportowców przeżywa miłe chwile podczas podsumowań sezonu i ogłaszania efektów całorocznej rywalizacji. I chociaż nie spoczywamy na laurach i bez przerw ciężko pracujemy na kolejny sezon, to chwile treningów przeplatane są takimi bardziej uroczystymi momentami.

 

Gala Lasera 2013

Nagrodzeni na Gali klasy Laser 2013

I tak dzisiaj w Hotelu Boss w Warszawie odbyła się doroczna uroczysta Gala Klasy Laser 2013, na której zostały ogłoszone wyniki Pucharu Polski, rozdano nagrody i wyróżnienia sezonu dla najlepszych zawodników, oraz nadano tytuł Trenera Roku. Po części oficjalnej, prowadzonej przez Mastersa pana Pawła Pochwałę odbył się bankiet. W tym roku na tej gali odebrałem nagrodę za zwycięstwo w Pucharze Polski w klasie Laser 4.7.  A Trenerem roku został nasz Trener Henryk Płoski!

Gala klasy Laser 2013

Przyjemny moment - wygrana w Pucharze Polski 2013 w klasie Laser 4.7

 

Nagrodzeni w klasie Laser 4.7 U17

Nagrodzeni w klasie Laser 4.7 U17

 

1 miejsce Pucharu Polski w klasie Laser 4.7 2013

1 miejsce Pucharu Polski w klasie Laser 4.7 2013

 

ZAKOŃCZENIE SEZONU WOZŻ 2013

W listopadzie odbyła się też  uroczystość zakończenia sportowego sezonu żeglarskiego Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Zawodnicy wszystkich klubów i klas spotkali się w siedzibie WOZŻ, gdzie z udziałem zaproszonych gości wręczono liczne nagrody i wyróżnienia na wszystkich poziomach szkolenia. Nie tylko zawodnikom. Podziękowania otrzymali także wszyscy nasi Trenerzy.

I mi w udziale przypadła nagroda. Z rąk wiceprezesa ISAF-u p. Tomasza Holca otrzymałem „Podziękowanie za osiągnięcia sportowe na arenie światowej w 2013 r.” Nagroda ta nawiązała do mojego dobrego wyniku na Mistrzostwach Europy i Świata na Węgrzech i wicemistrzostwa Polski na Olimpiadzie Młodzieży.

 

Uroczystość zakończenia sezonu WOZŻ 2013

Wyróżnienie z rąk p. Tomasza Holca na zakończeniu WOZŻ

 

Zakończenie WOZŻ 2013

Miło być docenionym

 

Zakończenie sezonu WOZŻ 2013

Nasz klub UKS FIR Warszawa po podsumowaniu sezonu WOZŻ - zawodnicy i Trenerzy

 

U BURMISTRZA

Nie tylko związki sportowe doceniają naszą pracę. W grudniu z naszym Klubem UKS FIR Warszawa zostaliśmy też zaproszeni na uroczystą sesję Urzędu Dzielnicy Wawer, gdzie od Burmistrza otrzymaliśmy nagrody i listy gratulacyjne dla sportowców, którzy osiągnęli wybitne wyniki w tym sezonie.

 

List gratulacyjny od Burmistrza dzielnicy Wawer

List gratulacyjny od Burmistrza dzielnicy Wawer

 

Te gale, rauty, wyróżnienia nie przerywają codziennych zmagań. I tak w międzyczasie wystartowałem w jesiennych warunkach w biegu na 10 km, a dziennik treningowy wypełniam drobnym maczkiem. A już jutro o świcie wyruszamy na zgrupowanie kondycyjne w Jakuszycach. Trasy biegowe i sala czekają! Po fetach i bufetach czas na krew, pot i łzy ;)

 

Radość po biegu na 10 km

Radość po biegu na 10 km

 

Po rautach czas na pracę

Po bankietach czas na pracę

 

 

Dodaj komentarz