Warszawskie zakończenie żeglarskiego sezonu sportowego WOZŻ – srebro MWJ 2012

 

Jest czas treningów, czas startów i jest czas podsumowań całorocznej pracy… 29 listopada 2012 r. w siedzibie WOZŻ odbyło się zakończenie sezonu sportowego 2012 Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Jak co roku przybyli liczni goście, trenerzy i zawodnicy z wszystkich warszawskich klubów, podsumowano wyniki i osiągnięcia w imprezach krajowych i zagranicznych oraz oficjalnie zakończono cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Warszawy Juniorów. Uhonorowano wielu zawodników i ich trenerów. Medale i statuetki wręczała oraz sama podziękowania otrzymała między innymi Zofia Klepacka – zdobywczyni brązowego medalu olimpijskiego w klasie RS:X z Londynu, był też obecny Marcin Rudawski – mistrz Europy na Laserze Radialu i Michał Jodłowski – wicemistrz świata Juniorów w klasie Finn.

Mi zaś na tej uroczystości przypadło w udziale odebranie srebrnego medalu w całym cyklu Mistrzostw Warszawy Juniorów 2012 w klasie Laser 4.7 oraz statuetki za wyniki w mijającym sezonie  – za dobre miejsca w Mistrzostwach Europy w Austrii i OOM. Wiele nagród odebrali także moi koledzy z klubu UKS FIR Warszawa i nasz Trener Jerzy Jodłowski.

Po części oficjalnej odbył się bankiet, podczas którego obok smacznych przekąsek była okazja do spotkania, rozmów, wspomnień, pamiątkowych zdjęć, snucia planów na nadchodzący sezon.

Poniżej kilka migawek z tej uroczystości:

Zakończenie sezonu WOZŻ 20012 - my laserowcy z Trenerką Ewą ;)

 

 

Marcin Rudawski odbiera wyróżnienie

 

Uśmiechy

 

Zofia Klepacka dziękuje swojemu Trenerowi

 

Trener dziękuje swojej Zawodniczce

 

Goście, zawodnicy, trenerzy, rodzice

 

Czas podsumowań :)

 

Wyróżnienie dla Trenera Jurka

 

Srebrny medal MWJ 2012

 

Finał MWJ 2012 w klasie Laser 4,7

 

UKS FIR Warszawa po sezonie 2012

 

To był udany mój pierwszy sezon na Laserze :)

 

A teraz do pracy przed nowym sezonem ;)

 

 

Dodaj komentarz